Стежка Короля
Навіть на троні людина залишається
лише людиною, і її велич визначається не короною,
а вчинками - Людовік ХІ
![]() |
| Каньйон El Camenito del Rey |
Не треба бути королем, достатньо бути самим собою, щоб зберегти величність своєї душі і серця, весь час балансуючи між вчинками. Нехай не кожного разу вони шляхетні чи досконалі - але кожне старання зробити краще, позбавить шансу потім безкінечно шукати відповіді на запитання, чому так склалося.
Може у королів колись не було таких проблем, які присутні у теперішнього покоління але тепер впевнено можна сказати, що бажання контролювати вдало пронеслося з глибокого минулого в майбутнє. З одного боку кроваві вожді імперій не можуть насититись хаосом у світі, далі власники корпорацій стирають і так примарну світову демократію у порохи, міжнаціональні конфлікти висмоктані з історичних трун, а за ними ще купа факторів, які деформували кожного з нас, імплантувавши нам бажання теж по-королівськи контролювати те, що нам під силу.
![]() |
| Залізничний міст і стежка Короля |
Ось кілька прикладів: ви весь час онлайн, ви в курсі всіх подій, ви бачили всі останні смішні меми, датчик температури на лапі кота показує нормальну температуру, система відеоспостереження не детектує чужого, датчики чадного диму в нормі, монітор шахедів не бачить жодної небезпеки і так далі і так без кінця.
Як тільки щось із впровадженого вами у ваше життя діджитал покращення перестає працювати, ви перестаєте бути королем ситуації.
Ваш кортизол зашкалює, немає сну, інформаційна, перепрошую, діарея не дасть вам спокійно жити. Скільки в такому режимі витримає Ваш мозок, тіло? А Ваша особистість? Міленіала, який в собі має той міст в минуле. На який нема чого ставати але він з тобою доки ти дихаєш.
Написання статті перериває дзвінок від батьків. Питаю чим зайняті? - Сапають на городі. Слухаєш і думаєш - це вже як розкіш? Розкіш це коли в голову йдуть думки на кшталт: а ці колорацькі жУки тут родилисі чи в Стецеві а сюди прилетіли? Скорше би обід, борщу сала вже гину їсти😊, а ввечері певно підемо на річку може тато кленя зловить, а буду плавати і наковатаюсь води і мене болітиме живіт. Сентиментальний спогад такий теплий і щемливий..
Батьківський лайфбеленс - це не стежка юзера-короля, де тобі треба то, встигнути там і вміти викручуватися в реаліях сьогодення. Нові генерації це бачать, тому сидять і бедротять цілими днями в своїх кімнатах, не бажаючи ні спілкуватися ні зустрічатися. Їм так добре і це не є погано.
Побути офлайн і не знати що відбувається - це мабуть та фішка, яку треба таки перенести через той міленіальський міст у теперішнє життя. Не переживайте, ви не станете дикуном. А скоріше очистите місце на нову порцію, всього того, що безкінечним потоком хлине на вас щоденно. На жаль така правда. Але тримаємось купи і йдемо впевнено стежкою Короля!
![]() |
| Міст через Гвадалхорс |



Коментарі
Дописати коментар