Стежка Короля
Навіть на троні людина залишається лише людиною, і її велич визначається не короною, а вчинками - Людовік ХІ Каньйон El Camenito del Rey Не треба бути королем, достатньо бути самим собою, щоб зберегти величність своєї душі і серця, весь час балансуючи між вчинками. Нехай не кожного разу вони шляхетні чи досконалі - але кожне старання зробити краще, позбавить шансу потім безкінечно шукати відповіді на запитання, чому так склалося. Може у королів колись не було таких проблем, які присутні у теперішнього покоління але тепер впевнено можна сказати, що бажання контролювати вдало пронеслося з глибокого минулого в майбутнє. З одного боку кроваві вожді імперій не можуть насититись хаосом у світі, далі власники корпорацій стирають і так примарну світову демократію у порохи, міжнаціональні конфлікти висмоктані з історичних трун, а за ними ще купа факторів, які деформували кожного з нас, імплантувавши нам бажання теж по-королівськи контролювати те, що нам під си...







